III edycja Międzyszkolnego Konkursu Wokalnego "Piosenka jest dobra na wszystko"

15 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 12 z oddziałami integracyjnymi odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu Wokalnego "Piosenka jest dobra na wszystko" pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła. Tematem tegorocznym były "Piosenki mojego dzieciństwa". Spośród 12 solistów konkursu reprezentantki naszej szkoły odniosły ogromny sukces. I miejsce zajęła Marlena Zoła z klasy III za wspaniałe wykonanie piosenki "Ach śpij kochanie" a Amelia Kędzior z klasy I zdobyła III miejsce za piosenkę "Wielka wyprawa".

Profesjonalne jury nauczycieli ze szkoły muzycznej podkreśliło wspaniałe walory wokalne obu dziewczynek. Oprócz dyplomów uczennice otrzymały nagrody rzeczowe a Marlenka zdobyła nagrodę jury dziecięcej grupy badawczej Jasielskiej Ligi Naukowej Lotos.

Gratulujemy!