VI Integracyjny Quiz Świetlicowy 2011/12

W dniu 23.11.2011r. odbył się VI Integracyjny Quiz pod hasłem RAZEM ZDROWO NA SPORTOWO, zorganizowany przez Zespół Szkół Miejskich Nr 2  w Jaśle. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Jasła. Celem imprezy była integracja dzieci z różnych środowisk, wspólna zabawa, promowanie zdrowego stylu życia oraz możliwość zaprezentowania się wśród rówieśników

W turnieju wzięły udział drużyny SP 2, SP 8, SP 10, SP 11, Zespół Szkół Społecznych w Jaśle, Społeczna Szkoła Podstawowa w Jaśle z Oddz. Integracyjnymi. Naszą świetlicę reprezentował 4- osobowy zespół z kl. 5b, w składzie: Karolina Augustyn, Gabriela Kozicka, Julia Nylec, Bartosz Betlej, opiekunem była P. Katarzyna Łach.

Konkurs obejmował następujące zadania: plastyczne, konkurencje sprawnościowe i sportowe. Dla nauczycieli także była konkurencja- strzelanie z procy piłeczką pingpongową do obręczy. W skład Jury weszły opiekunki drużyn z poszczególnych świetlic, każde zadanie punktowano  lizakami. W przerwie między konkurencjami odbywały się zabawy integracyjne. Gospodarze przygotowali także dla wszystkich uczestników słodki poczęstunek. Tytuł SUPER ŚWIETLICY otrzymała reprezentacja ZSS w Jaśle, pozostałe zespoły otrzymały Dyplomy za udział oraz atrakcyjne gry edukacyjne dla świetlic. Wszyscy uczestnicy podziękowali organizatorom za miłą zabawę i przyjazną atmosferę sprzyjającą zarówno integracji uczniów jak i nauczycieli.