Nagroda Jury i nagroda specjalna w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM " MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ"

W dniu 9 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle, odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Moje spotkania z przyrodą".  Licznie zgromadzeni uczestnicy w dniu 5 kwietnia, przez 3 godziny wykonywali swoje prace plastyczne stosując różne techniki. Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę odnieśli ogromny sukces.

Gratulujemy Erykowi Pawłowskiemu z kl. IV, który otrzymał nagrodę Jury i nagrodę specjalną, za prace malarską wykonaną farbami akrylowymi na płótnie malarskim. Nagrodę otrzymała również uczennica kl. III Julia Lisowiec za pracę w technice pergaminowej oraz Natalia Mączka - praca pastelami olejnymi.