Świetlica zaprasza...

Świetlica szkolna zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 700 - 1530. W świetlicy pracuje mgr Katarzyna Łach oraz inni nauczyciele szkoły. Przeznaczona jest dla młodszych uczniów klas SP nr 8 w Jaśle - dojeżdżających, oczekujących na autobus, pracujących rodziców. Każdy uczestnik kwalifikowany jest na podstawie karty zapisu, obowiązany jest posiadać: teczkę na prace plastyczne, blok rysunkowy, zeszyt w wąską linię, zeszyt w kratkę, pantofle.

Ofertujemy następujące zajęcia: kulinarne: gotowanie, pieczenie, sałatki, desery; muzyczne: tańce, pląsy, piosenki; gry i zabawy: towarzyskie, ruchowe, na świeżym powietrzu; opiekuńcze: pomoc koleżeńska, odrabianie prac domowych; komputerowe: gry edukacyjne, rysowanie, pisanie; relaksacyjne: indywidualne, przy muzyce, ciche, wycieczki; plastyczne: prace konkursowe, ozdoby i dekoracje, okolicznościowe; sportowe: gry planszowe, rekreacyjne, tenis stołowy, piłkarzyki, bilard.